Intencje mszalne

II NIEDZIELA ZWYKŁA 19.01.2020r.

7:30  1) +Klaudia Mroczkowska- 19 Msza Święta Gregoriańska.

         2) ++ZAMOJSKICH: +Paweł +Agata +Maria +Jan +Józef. 

9:00  +Roman Saja w 3 rocznicę śmierci +Grzegorz Saja.

10:30 +Krystyna Szewczuk w 7 rocz. śm. ++SZEWCZUK ++KLATKA.

12:00  1) W INTENCJI OFIARODAWCÓW.

           2) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży pod wezwaniem Zaślubin Najświętszej Maryi Panny.

16:00 +Barbara +Krystyna +Stanisław +Tadeusz MAZURKIEWICZ. +Aniela +Franciszek KAPRAL.

18.00  1) Józefa Grabowska ++SZYMAŃSKICH.

           2) +Magdalena Dziekońska w 30 dni po pogrzebie.

 

PONIEDZIAŁEK 20.01.2020r.

6:30  +Klaudia Mroczkowska- 20 Msza Święta Gregoriańska.

7:00 +Andrzej Szymczak- intencja od uczestników pogrzebu.

17:30 KORONKA DO DUCHA ŚWIĘTEGO.

18:00 +Wiesław Marszałek w 4 rocznicę śmierci.

 

WTOREK 21.01.2020r.

6:30 +Klaudia Mroczkowska- 21 Msza Święta Gregoriańska.

7:00 HALINA W 86 ROCZNICĘ URODZIN.

18:00 +Artur Zeler- intencja od uczestników pogrzebu.

 

ŚRODA 22.01.2020r.

6:30  +Klaudia Mroczkowska- 22 Msza Święta Gregoriańska.

7:00 +Antoni Janukowicz- intencja od uczestników pogrzebu.

18:00 INTENCJE NOWENNY DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

  • Kacper Rubik- prosząc o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji 18 rocznicy urodzin.

 

CZWARTEK 23.01.2020r.

6:30  +Klaudia Mroczkowska- 23 Msza Święta Gregoriańska.

7:00 1) +Helena Salecka- intencja od uczestników pogrzebu.

        2) +Stanisława Perkowska w 3 rocznicę śmierci.

18:00 +Czesław Kurzawa- intencja od uczestników pogrzebu.

 

PIĄTEK 24.01.2020r.

6:30  +Klaudia Mroczkowska- 24 Msza Święta Gregoriańska.

7:00  +Mirosława +Grażyna.

18:00 +Czesław Owsianicki- intencja od uczestników pogrzebu.

 

SOBOTA 25.01.2020r.

6:30  +Klaudia Mroczkowska- 25 Msza Święta Gregoriańska.

7:00  +Stanisław Guściora- intencja od uczestników pogrzebu.

18:00 1) Msza dziękczynno- błagalna w intencji Karoliny.

          2) +Leokadia +Alojzy WOJCIECHOWICZ ++Wojciechowicz ++Zienkiewicz.

          3) +Bronisława Jagodzińska w 1 rocznicę śmierci. 

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA 26.01.2020r.

7:30  1) +Klaudia Mroczkowska- 26 Msza Święta Gregoriańska.

         2) ++Roztoczyńskich +Adam +Elżbieta +Franciszek +Maria +Tadeusz +Genowefa.

9:00  +Alfred +Władysław +Bronisława +Konarscy. +Bronisława +Franciszek Dobosz.

10:30 +Antoni Jaszczur ++z rodziny.

12:00  1) ++Rodzice: +Karol +Franciszka STYCZEK. +Krystyna +Leszek. +Bernacki Jan +Bernacki Emil.

           2) +Zbigniew Liczner w rocznicę śmierci.

16:00 +Wanda Ptak w 8 r. śm. +Natalia +Józefa +Henryk ++ z rodziny.

18.00  1) +Cecylia Podgórewicz +Nina Dacyszyn.

           2) +Jarosław Chudzik w 30 dni po pogrzebie.