Intencje mszalne

32 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 10.11.2019r.

7:30  1) +ks. Mieczysław TYLUTKI w 1 rocz. śm.

         2)  8 Msza Gregoriańska + Helena KOBELUSZCZYK.

9:00  ++członkowie Róży Zaślubin Najświętszej Maryi Panny.

10:30 + Józef WAGEL ++WAGEL ++KONTNY.

12:00  1) +Marian DYJA w 14 rocz. śm. ++Rodzice +Katarzyna +Antoni +Maria +Piotr.

         2) Józefa LIPIŃSKA w 80 rocznicę urodzin.

16:00 1)  +Zygmunt RUSIECKI w 7 rocz. śm. ++JASZCZUR  ++RUSIECKICH.

          2 ) +Sergiusz DOKIMIUK w 13 rocz. śm. ++DOKIMIUK ++KAZIUK ++ŚWIADKIEWICZ ++REICHERT.

18.00  1) +Stanisław DUL. +Antonina +Antoni DUL.

           2) ++GRAJNERT ++JAKUBIAK, +Kazimierz +Kazimierz +Krzysztof +Zbigniew +Godfryda +Zofia +Agnieszka +Bolesław +Jerzy + Sławomir +Lech +Maria +Elżbieta.

 

PONIEDZIAŁEK 11.11.2019r.

7:30  1) +Marcin Neczaj w 14 rocz. śm. ++NECZAJ ++GAWRON.

          2) +Aniela Bocian- intencja od uczestników pogrzebu.

12:00 1) W INTENCJI OJCZYZNY- intencja od Róży św. Rodziny.

          2) 9 Msza Gregoriańska + Helena KOBELUSZCZYK.

          3) Bartłomiej Kargul- w 18 rocznicę urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne dary Ducha Świętego oraz opiekę Maryi na dorosłą drogę Jego życia.

18:00 1) +Franciszek Pyczel w 1 rocz. śm.
2) +Marcin +Arkadiusz GALIK.

 

WTOREK 12.11.2019r.

6:30 +Jan Rybczyński- intencja od uczestników pogrzebu.

7:00  1) 10 Msza Gregoriańska +Helena KOBELUSZCZYK.

         2) +Iwona Jakubowska- intencja od uczestników pogrzebu.

18:00  1) +Marian Piwowarczyk w 7 rocznicę śmierci.

           2) +Michalina Kącka w 1 rocz. śm. +Genowefa +Bronisław KĄCCY.

 

ŚRODA 13.11.2019r.

6:30 +Józefa Solarz – int. od siostry Władysławy Kulka z rodziną.

7:00  1) 11 Msza Gregoriańska +Helena KOBELUSZCZYK.

         2) +Tadeusz Janowski- intencja od uczestników pogrzebu.

18:00  1) NOWENNA.

           2) +Czesław Owsianicki- intencja od uczestników pogrzebu.

 

CZWARTEK 14.11.2019r.

6:30 +Karpińska Wacława w 1 rocznicę śmierci.

7:00 1) 12 Msza Gregoriańska +Helena KOBELUSZCZYK.

          2) +Michał Drozdowski- intencja od Barbary Stawiarskiej z rodziną.

18:00  1) W intencji Olgi z okazji urodzin- z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej.
2) +Adam Frymus- intencja od uczestników pogrzebu.

           3) W intencji Mai w 10 rocznicę urodzin- prosząc o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski.

 

PIĄTEK 15.11.2019r.

6:30  +Kazimierz Froniewski- intencja od uczestników pogrzebu.

7:00  1) 13 Msza Gregoriańska +Helena KOBELUSZCZYK.

         2) +Stanisław Kłos- intencja od uczestników pogrzebu.

18:00  1) O BOŻE MIŁOSIERDZIE DLA NAS I CAŁEGO ŚWIATA.
2) +Aniela +Edward CZERNIAWSCY.

 

SOBOTA 16.11.2019r.

6:30  +Janina Porębska.

7:00  1) +Stanisław Jarosławski w 1 rocznicę śmierci.

         2) 14 Msza Gregoriańska +Helena KOBELUSZCZYK.

18:00  1) +Piotr Lasota w 2 rocznicę śmierci.
2) +Wiesława Bieniek w 2 rocznicę śmierci. ++BIENIEK.

 

33 NIEDZIELA W CIĄGU ROKU 17.11.2019r.

7:30  1) +Henryk Bojczuk w 12 rocz. śm.

         2) +Iwona Jakubowska- intencja od właścicieli i współpracowników piekarni KUPCZYK.

9:00  +Bronisława +Michał LIZAK. ++NIEMCZYK ++LIZAK ++SIWONIA.

10:30 +Maria +Jan +Wanda +Edward RZĄSA. ++ RZĄSA ++BARTOSZEK.

12:00  1) W INTENCJI OFIARODAWCÓW I DOBRODZIEJÓW.

         2) +Franciszka SZYNAL. +Weronika +Władysław +Jan +Henryk +Lucyna NIKIFUR. +Janina +Karol MYSZKA.

16:00 1) +Olga w 40 rocz. śm. +Edward +Jan +Michał +Gustaw ++SABURA ++WALKÓW ++STĄPOR.

         2 ) +Adam Porczak- intencja od uczestników pogrzebu.

18.00  1) O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla diakona Szymona Opały z okazji 26 rocznicy urodzin.

           2) 14 Msza Gregoriańska +Helena KOBELUSZCZYK.